Стівен Хокінг тривалість життя: чому він живе так довго?


Опубликованно 05.07.2018 10:30

Стівен Хокінг тривалість життя: чому він живе так довго?

Але це не було до сьогоднішнього дня — більш ніж через півстоліття, і у віці 76 років — він помер.

Англійський фізик, відомий за його новаторську роботу з чорні діри і теорія відносності — дивно подолали перешкоди, які живуть з бічний аміотрофічний склероз (бас) близько 55 років. Середня виживаність для пацієнтів з моторно-нейронних захворювань становить від двох до п'яти років із моменту постановки діагнозу.

Мозок головний фундамент виконавчого Джеральд Едмундс розповідав новини.ком.ау, що життя містера Хокінга вважалася "явища" в медичній галузі.

"Це одна з великих таємниць медицини", - сказав він.

Сказав Лев Маккласкі, ад'юнкт-професор неврології та медичний директор Центру АЛС Пенсільванського університету, науковий американець, що були варіанти такого нейродегенератівного захворювання.

"Тривалість життя виявляється на дві речі: рухових нейронів працює діафрагма — дихальні м'язи," проф-сказав Маккласкі.

“Таким чином, загальний шлях людей помирають від дихальної недостатності. І інша справа-погіршення ковтання м'язи, що може призвести до недоїдання та зневоднення.

“Якщо у вас немає цих двох речей, ви могли б потенційно живуть довго — навіть якщо тобі стає гірше.

“Що з ним трапилося, просто вражає. Він (був), звичайно, окремо".

Відомий британський фізик Стівен Хокінг помер у своєму будинку в Кембриджі, Великобританія. Фото: Джемаль Графиня/Getty Зображення.

Британський учений Стівен Хокінг (с) приїжджає на червоний килим з колишньою дружиною Джейн Хокінг (ліворуч) і дочкою Люсі Хокінг (р) на премію Британської Кіноакадемії BAFTA в Королівському оперному театрі в Лондоні 8 лютого 2015 року. Фото: AFP / невелика Джастін Талліс.

Стівен Хокінг був присутній на гордість Великобританії нагороди готелю grosvenor House на 31 жовтня 2016 року, в Лондоні, Англія. Фото: Кріс Джексон/Getty Зображення.

Професор Мак-Клуски сказав виданню, що це було можливо, містер Хокінг страждав від "ювенальної початку заворушень" форма хвороби", яка є те, що прогресує дуже, дуже, дуже повільно".

"У мене є пацієнти в моїй клініці, кому був поставлений діагноз в підлітковому віці і досі живі в 40-х, 50-х або 60-х років", - сказав він.

"Але ніколи не розглядали його або взяти історію, це трохи важко для мене, щоб сказати."

Прод Маккласкі сказав лише невеликий відсоток пацієнтів з als мав уповільнене формування варіанту хвороби і прожив довге життя.

Незважаючи на свої численні досягнення, р-н Хокінг провів десятиліття, прикутий до інвалідного крісла, у нього з'явилися численні проблеми зі здоров'ям по дорозі.

Жорстокий напад пневмонії у 1985 році залишив його дихати через трубку, змушуючи його спілкуватися через електронну голосовий синтезатор, який дав йому свій відмітний робот монотонно.

Він продовжував свою наукову роботу, виступав на телебаченні і одружився вдруге.

megan.palin@news.com.au | @Megan_Palin



Категория: Технологии