Крах відкриття в 'кладовище кораблів' доводить Геродот право


Опубликованно 22.03.2019 18:50

Крах відкриття в 'кладовище кораблів' доводить Геродот право

Баржа є одним з більш ніж 70 уламки знайшли в те, що описано фахівці з Європейського інституту підводної археології (IEASM) як найбільше в світі "кладовище старовинних кораблів". Кораблі були виявлені в затонулому Стародавньому портовому місті Thonis-Heracleion в дельті Нілу.

Відомий як "Барис", баржа є предметом нової книги Центру Оксфордського університету з морської археології (ДГІ). "Це особливий тип судна, який був описаний грецьким істориком Геродотом, коли він відвідав Єгипет у 450 році до н. е..," центр пояснюється в повідомленні.

На дерев'яний корпус судна 17. Фото: Фонд Від Franck Goddio/Хилти

Однак, до відкриття Борис, який був названий "корабель 17 археологами", не було жодних реальних археологічних свідоцтв човни. Як наслідок, історики століттями сперечалися через Геродота рахунки судів, за даними "Гардіан".

Ілюстрація аварії корабля, який підходить під опис Геродота. Верхня половина модель ілюструє крах, оскільки розкопки. Нижче нераскопанних місцях дублюються для створення повного контуру судини. Фото: Крістоф Герберт геригк/від Franck Goddio/Хилти Фонд #Єгипет pic.twitter.com/GwqApgOUtz— Льодовиковий Період (@Jamie_Woodward_) 19 Березня 2019 Року

Книга, корабель, 17 — а бариш від Thonis-Heracleion, Олександр Бєлов вирішує таємницю та аналіз робіт і конструкції судна, яка знаходиться між 26 і 28 метрів. Човен часу на те, що історики називають "пізній період" в Давньому Єгипті, який втік від 712 до 332 році до нашої ери.

Давньогрецький історик Геродот.

В Борис повинні були використовуватися для перевезення вантажів, таких як риби і камені вздовж Нілу, повідомляє LiveScience, які ноти він може також несли війська.

Дослідження Бєлова каже, що коли більше не використовується як торгова човен, баржа, ймовірно, став частиною "морської інфраструктури порту".

Ця стаття спочатку з'явилася на Fox News і була відтворена з дозволу



Категория: Технологии