'Це просто питання часу, коли метеор потрапляє в густонаселеному районі'
Опубликованно 14.05.2019 02:30
У заході вийде в 10 разів енергії, що виробляється атомної бомби, скинутої на Хіросіму під час Другої світової війни, незважаючи непоміченою.
Котроюсь Метеор ствольну до Землі по крутій траєкторії, підірвавши над Берингової моря, Камчатки.
Вибух — що і сталося в 25.6 км над поверхнею Землі, була пізніше виявляються з супутників, що належать ВПС США, який потім поінформував НАСА.
Якщо ви бачите його, слабкий червоний болід-це метеор.
Цей вибух став другим за величиною в своєму роді в 30 років, і найбільший з часів вогняного кулі над Челябінському в Росії шість років тому.
На відміну від Челябінського метеорита, який був відображений на камери відеоспостереження, мобільні телефони і приладової панелі автомобіля камери, події у грудні пішов в значній мірі непоміченим в світі, тому що це сталося над океаном, у настільки віддаленій частині земної кулі.
У 173-килотонный вибух був лише 40 відсотків потужніше Челябінська вибух, але він прийшов у небезпечній близькості від шляхів, що використовуються великими авіакомпаніями, які часто літають над Беринговим морем.
За словами Ліндлі Джонсон, офіцер планетарного захисту в НАСА, вогненна куля, такий великий, як очікується, тільки два чи три рази на століття.
Зображення відеореєстратор з Челябінського метеора в 2013 році.
'ЖЕРТВ БУЛО Б ДІЙСНО СТРАШНО'
Алан Даффі-астроном і провідний дослідник Королівського інституту Австралії і говорить, що це тільки "питання часу", поки один з цих вогняних куль вибухнула над густонаселеним містом, сіючи хаос.
"Це страшне нагадування про те, що є такі страхітливо великі камені подорожі на майже 100 000 км, в годину, коли вони врізаються в землю", - сказав він Новини.ком.АУ. “Все, що рухається так швидко багато енергії. Конкретно цей метеор мав щось подібне 10 разів більше енергії атомної бомби, скинутої на Хіросіму.
"Насправді це просто питання часу, перш ніж один з цих вибух відбувається над містом, і викликати неймовірний збиток".
Коли метеор без попередження вибухнув над Челябінському в лютому 2013 року з-за низького кута нахилу його траєкторії удару розтягнулося на велику відстань.
Він випустив ударну хвилю, яка вщент тисячі вікон, і постраждали більше 1600 чоловік, і його спалах була досить яскравою, щоб тимчасово засліпити 70 осіб та призведе до десятків шкіри-лущення сонячні опіки, відразу після світанку в крижаній місто Росії.
Однак, метеорит, який увійшов в атмосферу Землі у грудні прийшов в "глибокий, вертикальної траєкторії", сказав професор Даффі.
"Якщо Челябінський метеорит мав такої траєкторії, він би просто вибухнув прямо в місто, і жертв було б дійсно страшно числа."
Це приголомшливе зображення повинно лякати нас, як метеор вибухнув з енергією 10-кратним атомного вибуху в Хіросімі і ми не були попереджені. Нам потрібно, щоб фонд глобальної стеження метеорит це всього лише питання часу перед тим, як метеорит врізається в населеній місцевості і це лякає. https://t.co/bIq4Tv9nMQ— Алан Даффі (@astroduff) 18 березня 2019 року
НАСА було поставлено завдання з метою виявлення та відстеження 90 відсотків зближуються із Землею метеорити, розмір яких перевищує 140 метрів до 2020 року. Але завдання може займати майже три десятиліття, вважають експерти. І навіть тоді ми не захищені.
"Справа в тому, що один над Челябінськом і цей останній приблизно в 10 разів менше," Проф-пояснив Даффі. "Це набагато важче виявити тих, А ми все ще не знайшли всіх великих астероїдів ще".
Проф Даффі виступає за фінансування уряду для глобального спостереження метеорних. Він вважає, що загроза не сприймається так само серйозно, як і повинно бути.
"Ми не завершуємо цей пошук так швидко, як ми повинні були зробити", - сказав він. "Нам потрібно обстеження все небо, тому що ці астероїди можуть прийти з будь-якої сторони, так що до всіх народів".
Австралія відіграє особливо важливу роль, на думку Проф Даффі, і став частиною глобальних зусиль для виявлення небезпечних метеоритів. Але фінансування вичерпалося в останні роки і нашої прихильності до моніторингу зменшилася.
"На даний момент Австралія не робить достатньо, щоб знайти небо у співпраці з НАСА та іншими партнерами", - сказав він. Але багато хто сподівається, що зміниться з натисканням будувати нові Австралії космічного агентства в найближчі роки.
"Ми не повинні йти по шляху динозаврів," Проф Даффі сказав.
Категория: Технологии