Проект від Amazon Безос представляє Місяць
Опубликованно 24.06.2019 03:30
"Це Блакитний Місяць", 55-річний сказав на ретельно сплановані презентації у Вашингтоні, а штори зняли, щоб показати модель з величезної посудини.
Джефф Безос, власник синього походження, представляє новий модуль примісячення під назвою Голубая Луна під час заходу у Вашингтоні, округ Колумбія. Фото: Марк Уїлсон/Getty Зображення/ГВП
Спусковий апарат буде важити більше трьох тонн порожній, 15 з повним баком, і бути здатною нести 3.6 тонн на місячну поверхню — або 6.5 модель варіант.
Він спирається на чотири ніжки, верхньої палуби, де обладнання може бути виправлена. Великий резервуар скрапленого водневого палива займає її центр.
"Це неймовірне транспортний засіб, і він буде йти на Місяці", засновник Amazon оголосив.
Безос не оголосить конкретну дату для першого запуску проекту, але синій походження пізніше сказав, що він був здатний на нараді нам оголосили мета президента Дональда Трампа про повернення людей на Місяць до 2024 року.
Сказав Безос модуль буде використовуватись для Землі люди знову Місяць. Фото: Марк Уїлсон/Getty Зображення/ГВП
"Ми можемо задовольнити цю шкалу, але тільки тому, що ми почали три роки тому", - сказав він. "Настав час повернутися на Місяць, на цей раз, щоб залишитися".
П'ятдесят років після того, як американські космонавти вперше ступили на Місяць, США серед країн відновили свій інтерес до природного супутника Землі.
Автомобіль буде здатний перевозити наукових приладів, чотири самохідні ровери і майбутнє під тиском автомобіля для людини.
Мета полягає в тому, щоб приземлитися на південного полюса Місяця, де крижані відкладення були підтверджені в 2018 році. Вода може бути використана для виробництва водню, який, у свою чергу, може паливо майбутнього освоєння Сонячної системи.
КОСМІЧНІ КОЛОНІЇ
Намір Білого дому, щоб повернутися на Місяць у 2024 році НАСА відправила в несамовитість діяльності, тому що місія спочатку передбачалося 2028.
Нічого не готово: не потужні космічної системи запуску ракети (СЛС), який розробляється компанією Boeing, який необхідний для транспортування транспортних засобів і космонавтів.
Не компоненти майбутнього міні-станції на місячній орбіті, яка буде виступати в якості зупинки між Землею і Місяцем. І не апарат, ні марсоходи потрібні космонавти, серед яких буде першою жінкою, яка ступила на Місяць.
Блакитний Місяць, місячний посадковий корабель, видно після того, як заявив генеральний директор Amazon Джефф Безос під час заходу у Вашингтоні, округ Колумбія, 9 травня, 2019. Фото: Саул Леб/АФП
Але Безос, який рідко говорить про проекти в синій походження, який він заснував у 2000 і фінансів з більш ніж з US1 млрд. ($А1.43 млрд) на рік, очевидно, припустив, що він хоче допомогти НАСА.
Кілька інших аерокосмічних компаній також очікується, що тендер на будівництво модуля для космічного агентства, який в процесі завершення запиту пропозицій. Локхід Мартін запропонувала власну концепцію Ландер кілька місяців тому.
Безос, якому також належить газета "Вашингтон Пост", не спілкуватися з журналістами на заході.
Відкриття посадковий модуль прийшов, як Безос виклав у розлогому монолозі його більш широке бачення, щоб побудувати інфраструктуру, яка буде підтримувати колонізації космосу на майбутні покоління землян і перехід забруднюючих галузей з Землі.
Джефф Безос каже, що це його робота, щоб "побудувати дорогу в космос". Фото: Саул Леб/АФП
Це зажадає будівництва штучної світів в космосі, натхненної дизайном вперше запропонована покійним фізик Джерард К. о'ніл, один з героїв Безоса, покликана дати людству шлях до відступу у випадку обмеженості ресурсів на Землі.
"Завдання нашого покоління полягає в тому, щоб побудувати інфраструктуру", - сказав Безос. "Ми збираємося будувати дорогу в космос".
Синій походження працює на два інших великих проекту: Новий Шепард, суборбітальній ракети, щоб літати туристами в космос; і нові Гленн, важке, частково багаторазові ракети.
Безос підтвердив свою прихильність до літа цього року перші люди в Нью-Шепард, Гленн і нові в 2021 році.
Нова ракета Шепард вперше досяг космосу в минулому році, досягаючи у висоту 106 кілометрів у квітні 2018 року.
Категория: Технологии