Льодовиковий вовк, можливо, був обезголовлений мисливець


Опубликованно 30.08.2019 09:00

Льодовиковий вовк, можливо, був обезголовлений мисливець

Відрубану голову знайшли за Полярним колом на місцевий житель Павло Єфімов рік тому, але було тільки оголошено дослідники, які вивчають Льодовиковий період ссавець минулого тижня.

Зараз вони намагаються з'ясувати, чи дійсно масивне тварина був обезголовлений за рахунок розширення льоду або відрубаною головою древній людина, за даними Сибірського раз. Останній стане головним сюрпризом, оскільки люди не вважали населеної крижаній північній частині Якутії в свій час.

Глава крижаного вовка був знайдений місцевий житель Павло Єфімов за Полярним колом. Фото: Альберт Протопопов/відділ вивчення мамонтової фауни Академії наук Якутії через ап

"Наша пропозиція полягає в тому, що голова була відокремлена від льоду," російський вчений доктор Альберт Протопопов розповів газеті. “Є характерні сліди на м'яких тканинах, імовірно залишені в той час як тканина була свіжою і навіть живий.

“Ефект, як сокирою або великим гострим ножем.

"Але ми не виключаємо, що це міг бути штучно різати ... ретельне дослідження."

Відрізати шию тварини не характерні для розриву льодом — менш гладко, сказав д-р Протопопов, від Академії Наук Республіки Саха.

Дослідники тепер планують ще одну експедицію, щоб побачити, якщо вони можуть знайти інші частини тіла, біля якої перше відкриття було зроблено.

Рычащую голову, знайшли з його вишкірити зуби і мозок цілий, майже 40 см в довжину — набагато більше, ніж в середньому довжина голови 25СМ сучасного сибірського Сірий вовк.

Це, однак, менше, ніж у сучасних арктичних волков.

Хижак має товсту "мамонт-як" пальто і значні ікла, і частини його черепа представляється більш розвиненою, ніж сьогодні вовки.

"Це унікальне відкриття першого в історії залишається повністю вирощеного Плейстоценового вовка з його тканини збереглися," д-р Протопопов розповів Сибірського раз. "Ми будемо порівнювати його з сучасними вовками, щоб зрозуміти, як вид, еволюціонував і реконструювати його зовнішній вигляд."

Експерти вважають, вовк бродили по землі близько 40 000 років тому, але завдяки вічній мерзлоті в Сибіру, його мозок, хутра, тканин і навіть їхню мову були чудово збереглася. Фото: Альберт Протопопов/відділ вивчення мамонтової фауни Академії наук Якутії через ап

ДНК вовка будуть вивчатися вченими в шведському музеї природної історії, після відкриття було оголошено в Токіо на виставку, присвячену відкриттю заморожених тварин.

"Їх м'язи, органи і мозок знаходяться у хорошому стані", - сказав Наокі Судзукі, професор палеонтології і медицини в Університеті Jikei Школи медицини в Токіо. Команда посіла кішка скани древніх останків.

"Ми хочемо оцінити свої фізичні можливості та екологія, порівнюючи їх з левами і вовками сьогодні".

Керівник замерзлого вовка, виявив в минулому році, був знайдений приблизно в той же час, як прекрасно збереглися" Лева, печерного лева. Вовченя був оцінений приблизно 20,000-50,000 років.

Два неймовірних відкриттів були виставлені разом на виставці в Токіо.



Категория: Технологии