Міні-людський мозок вирощений в лабораторії може бути свідомим'
Опубликованно 29.10.2019 09:40
Це не ясно, чи буде горошину мозок усвідомлює: команда за прориву підозрюєте, що вони не тому, що активність нагадує ту, яку недоношених немовлят, але вони не можуть сказати напевно, відкриваючи новий етичний аспект в цій галузі досліджень.
Так званий "мозковий органоїдів", яка отримана з стовбурових клітин були навколо протягом десятиліття або близько того, але ніколи раніше розроблених функціональних нейронних мереж.
"Якщо б ви запитали мене п'ять років тому, ви могли б думати, що органоид мозку-небудь складної мережі здатні генерувати коливання мозку?' Я б сказав, Немає," Alysson Muotri, біолог в Університеті Каліфорнії в Сан-Дієго, розповів AFP.
У поперечному перерізі органоид мозку, показуючи початкового етапу формування кортикальної пластинки, з кожної колірної маркування інший тип клітин мозку. Фото: АFР
У статті, опублікованій доктором Muotri і його колеги в журналі комірку і натиснути відзначив два чинники несуть відповідальність за прорив.
Перша процедура краще вирощувати стовбурові клітини, в тому числі оптимізації живильного середовища формула. Другий спочатку було дивно, але й інтуїтивне, коли дослідники думала про це: просто дозволяючи нейронів достатньо часу, щоб розвинутися, як мозок дитини розвиваються в утробі матері.
"На самих ранніх етапах людської нервової кодуються в нашому геномі", - пояснив д-р Muotri.
Команди почали виявляти сплески мозкових хвиль від органоїдів з близько двох місяців.
Сигнали були скупими, на перший і все на тій же частоті, картини бачили в незміцнілі людські мізки. Але як вони виросли, вони виробляють хвилі на різних частотах, а сигнали з'явилися на більш регулярній основі, припускаючи подальшого розвитку нейронних мереж.
Потім учені порівняли хвильові патерни мозку з людським мозком, на початку розвитку, навчання машинного навчання алгоритм дій, записаних від 39 недоношених дітей.
Учені підібрали електричної активності в горошину, вирощений в лабораторії мозок в перший раз, відкриваючи новий етичний аспект в області досліджень руху вперед. Фото: АFР
Програма була успішною в прогнозі, скільки тижнів органоїдів розробляє у своїх стравах, припускаючи, що вони поділяють подібну траєкторію зростання в мізки в їх природній обстановці.
Точка, в якій новонароджені немовлята знаходять свідомість і визначення самої свідомості, як суперечки серед вчених.
Французьке дослідження в 2013 році, які дивилися на активність мозку немовлят, виявили, що вони стали думати про зображення осіб вони були показані з віку п'яти місяців, з'являючись в магазині наочні посібники за їх тимчасової "робочої пам'яті" — факультет вони пов'язані з перцептивним свідомістю.
Раніше, менш складних органоїдів були використані в моделі, що відбувається, коли мозок піддається впливу таких хвороб, як вірус Зіку, який викликає фізичні каліцтва.
Але є також безліч неврологічних захворювань, таких як аутизм, епілепсія, і навіть психічних розладів, коли виникають проблеми з як мізки влаштовані, а не від пороків.
Створюючи органоїдів мозку зі стовбурових клітин людей з цими умовами, вчені можуть краще моделювати їх і, можливо, одного разу знайти ліки.
Вони також сподіваються отримати відповіді на фундаментальні питання. Доктор сказав Muotri розвитку органоїдів' зупинився близько дев'яти до 10 місяців з причин, які ще не ясно.
“Мені цікаво про це. Я цікаво, якщо це тому, що у нас немає системи кровообіг, щоб поживні речовини, щоб потрапити всередину, або це може бути, що ми просто не вистачає стимуляції (у вигляді сенсорного вводу)", - сказав він.
Він сподівається, щоб перевірити обидві гіпотези.
Про те, органоїдів мозок усвідомлює, доктор Muotri сказав він підозрював, що не з-за їх ранній стадії розвитку.
"Але якщо ви запитаєте мене, Звідки ти знаєш?' Я б сказав, що у мене немає доказів так чи інакше, тому що ми навіть не знаємо, як для виявлення свідомості в інших системах", - сказав він.
"Оскільки ми стаємо ближче до людського мозку, всі ці етичні питання з'являться", - зізнався він, припускаючи, що поле бути предметом узгоджених лімітів та правил.
Категория: Технологии