Рідкісне ссавець лаяли за коронавіруса
Опубликованно 21.03.2020 13:50
Лускатий мурахоїд був звинувачений у поширенні коронавіруса від кажанів до людини, проведене вченими Південно-Китайського сільськогосподарського університету.
У заяві, опублікованій на сайті університету сказав, що "відкриття буде мати величезне значення для профілактики і контролю походження", повідомляє агентство Reuters.
Але не всі вчені згодні.
“Докази для можливої участі ящерів у вогнищі не була опублікована, крім як у прес-релізі університету. Це не наукові докази", - зазначив керівник Кембриджського університету ветеринарної медицини Джеймс Вуд сказав.
Він додав, що результати були недостатніми і можуть бути забруднені.
Ящера, що харчуються термітами в сінгапурський зоопарк. Фото: Рослан Рахман/ АФП
Ящери знаходяться найбільш відвідуваних тваринам у світі за даними Міжнародного союзу охорони природи (МСОП), який говорить більше, ніж мільйон ссавців були вивезені з рідних лісів в Африці і Азії, тільки за останні десять років.
Ящери є єдиними ссавцями, які мають ваги, які цінуються за їх сприймають лікарські пільги.
Вони також цінуються за їхнє м'ясо.
Екологи вказують на те, що спалах коронавіруса як ще одна причина, чому торгівля тваринами повинен до кінця.
"Якщо ми хочемо зробити все, що в наших силах, щоб не допустити смертельно небезпечних спалахів захворювань, таких як коронавірус, то постійна заборона на торгівлю дикими тваринами, в Китаї і в усьому світі, є єдиним рішенням", - сказав Ніл Д Круз, глобальний керівник досліджень дикої природи у світі захисту тварин.
Панголины знаходяться найбільш відвідуваних ссавець в світі.
Спалах атипової пневмонії, який був головною точкою для порівняння синдрому, як вважають, передається від кажанів до людини за изыскиваемое після проміжного хазяїна.
У випадку ГРВІ було сивет, хто визнав провину.
В котячі ссавців вважається, що вірус при продажу на м'ясо на ринках в провінції Юньнань у Китаї, Південно-Західному, межує з М'янмою, Лаосом та В'єтнамом.
Сивет є найбільш помітними для їх використання у виробництві Копі Лювак, найдорожчий у світі сорт кави.
Чим захоплений фермер в Ухань провів у клітці в 2003 році епідемія атипової пневмонії. Зображення: вул. / ГВП
Дикий цивета збирає стиглі кавові вишні. Фото: AFP / невелика помилка при Tumbelaka Санні
Він зроблений з бобів всередині частково переварені кавові плоди, які піддають ферментації, як вони проходять через куниць, а потім вибрав з фекалій ссавця.
Це використовується, щоб бути зроблено шляхом годування через екскременти сивет в дикій природі, але вже розвинених, провідних на куниць, будучи замкнені в клітинах і змусити вишні годували як курка батареї проводити яйця.
Копі Лювак продається в Австралії за $1000 кілограм.
Копі Лювак проводиться куниць. Кава вважається найкращим ароматом, і унікальні ферменти в шлунку сивет надають йому гіркий смак. Фото: Ульот Ifansasti/Getty Зображення)
8094 випадки атипової пневмонії були зафіксовані під час епідемії, яка тривала в період з листопада 2002 року по липень 2003 року.
Коронавірус вже мали в чотири рази більше зареєстрованих випадків всього за 32 дні.
774 чоловік помер у дев'ять місяців спалах ГРВІ.
Коронавіруса загинули 724 людини, 722 з них-в Китаї.
Гонконг і Філіппіни зафіксували один друг.
Немає австралійців померли від коронавіруса в цій стадії, і ніхто не помер від ГРВІ.
- З проводамитенденції в технології858
Категория: Технологии