Технологии

Небезпечні ширяючий сокіл сил дострокове закриття який до березня

Який до березня довелося сьогодні закрити, тому що велика птиця потрапила в магазин, з трохи лорикет в свої обійми, і почав ширяючий клієнтів.

Ідентифікований як сокіл-сапсан — найшвидша птах у світі — він звернув свою увагу від полювання місцевих голубів, щоб робити покупки в магазині Westfield в мережі МТ Друитт.

Один клієнт... ( подробнее )

Майна Стівена Хокінга продає свої цінні речі

Продукти включають в себе деякі з його найбільш важливих праць, у тому числі докторську дисертацію, копію Коротка історія часу і сценарій для однієї з його виступу на "Сімпсонів", повідомляє "Фокс Ньюс".

Двадцять два лоти підуть з молотка на Лондонському аукціоні будинку Крісті в період між 31 жовтня і 8 листопада в онлайн-продаж охрестили... ( подробнее )

Крокодила знайшли у дворі басейн

Таллі голови жителя Ноель Кінг зробив сенсаційне відкриття крокодила близько 1м довжину в сусідський басейн вранці, коли він пішов, щоб очистити його.

Будинок на березі моря належить радник Таунсвілл Марджі Райдер і її чоловік Джефф, які часто відвідують апартаменти для відпочинку.

подробнее )

Археологи розкрити шерстистий мамонт 'місце'

Сайт, який був знайдений під час будівництва нової об'їзної в Drasenhofen на кордоні з Чехією, містить бивні мамонта і кістки. Останки були датовані від 18 000 до 28 000 років тому.

"Вбити цей сайт палеоліту є першим в Австрії, який був розкопаний і аналізуються у відповідності з новітніми методиками," Мартін Кренн Федерального Австрії... ( подробнее )

"Жир" сліди підтверджують дивні скам'янілості були ранні тварини

Тисячі скам'янілості були знайдені протягом останніх семи десятиліть, показуючи, що він жив на дні океану, без рота, кишечника або ануса, півтора мільярда років тому.

Це був моховитий заводу? Гігантські одноклітинні амеби? Невдалий експеримент еволюції? Або раннє тварина на Землі?

Після викопування одна з цих скам'янілостей з... ( подробнее )

Марихуана "вставки" незабаром може вигнати біль період в США

Компанія називається Foria, який виробляє конопель пройняті пластин або вагінальних супозиторіїв, може продати товар у стані, якщо захід проходить, повідомили KVLY-TV.

Один парк резидент річка, Стефані Карлсон, розповів нової станції вона не виключно у таких бажаючих спробувати продукт — вона буде "першою в черзі", щоб придбати його.

подробнее )

Восьминоги на наркотики виявити генетичний секрет

За даними Сонце спірне нове дослідження виявило восьминоги дивно реагують так само для людини, коли з урахуванням підняття настрою наркотику МДМА.

Це перші ознаки еволюційної зв'язку між соціальною поведінкою восьминогів і людей, як з'ясувалося в сучасній біології журнал.

Це дивовижне відкриття, враховуючи, що наші два види поділяються... ( подробнее )

Голови, хлопці. Череп-подібний астероїд йде наш шлях

Раніше було описано як "Хеллоуїн смерть комети", хоча НАСА офіційно називає це Велика гарбуз.

Астероїд TB145 заслужив своє страшне прізвисько після того, як він пролетів повз Землі 31 жовтня 2015 року.

Тоді він підійшов так близько, як 482,000 км — або в 1,3 рази більше відстані Місяця від Землі.

У 2015 році літати-був... ( подробнее )

Три астероїдів, щоб ковзати повз Землі в ці вихідні

Астероїди регулярно проходять близько до Землі, тому немає необхідності впадати в паніку.

Насправді, НАСА призначила 10 "об'єкти, що зближаються з Землею" як "впритул підійти" лише за листопад місяць.

"Як вони обертаються навколо Сонця, об'єкти, зближаються з Землею, можуть іноді підходити близько до Землі," в космічному відомстві... ( подробнее )

Земля просто дзвенів, як дзвін. Ми не знаємо, чому

Гаваї, майже точно на іншій стороні планети, теж підхопили "подія".

Ніхто не знає, що це було.

Метеорит? Підводний вулкан? Ядерні випробування?

Це саме дивне і незвичайне сейсмічного сигналу.Записаний в килима Mbogo, Кенія ...#earthquakehttps://Т. з/pic.twitter.com/FTSpNVTJ9B GIHQWSXShd — ******* Пакс (@matarikipax)... ( подробнее )