Технологии

Летюча миша lyssavirus хвороба '100 відсотків смертельних'

Людина пройшов два тижні варто лікування сказу та Вікторії в. о. головного лікаря д-р Бретт Саттон сказав, що повинні тільки кваліфіковані обробники підходу істот, які несуть хвороби, включаючи кажан lyssavirus, що може бути смертельним для людини.

"У Вікторії до трьох чоловік в тиждень може зажадати постконтактну профілактику після укусу... ( подробнее )

Це відбулося дуже швидко, протягом 15 хвилин

"Він був чудовий хлопець, справжній напад, такий же роботяга," містер Боггс сказав Аарон Брайант, 46-річний, який вкусив за руку 1.5 метра отруйного гада, поки він і його дружина намагалися переслідувати його з-під свій будинок.

подробнее )

Три слова, які вирішені в 800-річна таємниця корабельної аварії

Дерев'яні корпусу корабля, який затонув в яванському морі, вже давно розпалася, але її Cargo пропонує ключову інформацію про судно.

Рибалки виявили місце катастрофи в 1980-е роки, і археологи десятиліттями аналіз предметів, знайдених на дні моря. Врятувати компанію Тихоокеанські морські ресурси відновлені артефакти в 1990-х роках і подарованих... ( подробнее )

Акули йдуть на розлючення

Фотографи з'являються, щоб бути весело, як місцеві акули на даний момент.

Шкіл акули були захоплені в місто бенкетувати на великі косяки кефалі в останні дні, змушуючи евакуації десятків північному узбережжі штату Новий Південний Уельс.

Рибу, здається, з'явився саме вчасно з традиційним сезоном для скромного риба біжить від дня... ( подробнее )

Вашингтон телескопи допомогли визначити интерстеллар відвідувач

Названий Oumuamua, астрономи думали, що вони дивилися на комети або астероїда, коли Гавайського університету виявили його в жовтні.

Але незабаром вони зрозуміли свою орбіту і довге, циліндричної форми означала, що це був наш перший відомий відвідувач з міжзоряного простору.

Саме те, що йому не відомо.

Знайти спровокувало... ( подробнее )

Розширення супер чорна діра може проковтнути наше сонце'

Астрономи з австралійського Національного університету (Ану) описав його як чудовисько, пожирає маса прирівнюється до нашого сонця кожні два дні.

Астрономи виглядав більш ніж 12 мільярдів років до початку темних століть Всесвіту, коли ця надмасивна чорна діра була оцінена в розмірі близько 20 мільярдів сонць з одного відсотка приросту кожен... ( подробнее )

Хто переміг?

Драматичні картини показують червоний Лис блукав з нещодавно спійманого кролика.

Раптово білоголовий Орлан пікірує, щоб спробувати і претендувати на приз, але невблаганний лисиця чіпляється до кролику і піднятися більш ніж на шість метрів у повітря орла.

Зрештою, лисиця змушена відпустити і Орел мух з кроликом в пазурах.

В... ( подробнее )

'Магазин солодощів' для жорстоких контрабандистів тварин виявлено

Засуджений контрабандист тварин Ніалл Кук відкрив про незаконну торгівлю на ABC 7.30, говорять тварини, в тому числі і синій мова ящірки і змії врятувати десятки тисяч доларів.

Програма повідомляє пан Кук, 25, почали вдаватися до жорстокої практики під час його підліткових років.

Він сказав, що заможних покупців у Європі та Азії... ( подробнее )

Магнітні полюси Землі дійсно збирається фліп?

Земля має магнітне поле, яке вчені вважають, створюється рух в ядрі планети. Це те, що дає нам наш Північному і Південному полюсах і сили наші компаси.

Ми знали протягом більш ніж сторіччя, що нашої планети магнітне поле слабшає приблизно на п'ять відсотків століття, викликало побоювання, що земні магнітні полюси можуть незабаром фліп —... ( подробнее )

Крики рисі спіймали на відео біля озера Ейвері, штат Мічіган

Рисей рідко помічений в Мічигані, але вони є дуже поширеними в регіоні Dinorwic Онтаріо, поруч з якою Льюїс помітив цих двох.

Хоча залишається неясним, які саме дві рисі робили, так як вони, як правило, одиночні тварини, взаємодія, швидше за все, було пов'язано з стверджуючи території.

Більше кіт КАПЕРСАМИ: Гепард стрибає в джип... ( подробнее )