Технологии

Дивна теорія бос нра на шкільних перестрілок

В результаті Олівер Норт обіцяв подвоїти Розмір своєї організації.

"Проблема, яку ми отримали, ми намагаємося як Діккенс для лікування симптомів без лікування хвороби," містер Норт сказав "Фокс Ньюс".

“Хвороби в цьому випадку не друга поправка. Хвороба молодих людей, які занурені в культуру насильства.

“Вони були втягнуті... ( подробнее )

Загадкове морська істота викидає на берег

За даними Вр, 1.52 метра завдовжки тіло знайшли на Rhossili пляжі, Суонсі, довга голова, гігантський підборіддя і тонкий хвіст.

Jannetta Бет, 41, виявив чудовисько під час прогулянки зі своїми собаками, відправили фото істоти до фахівців, сподіваючись, що вони будуть ідентифікувати.

Але дослідники не впевнені, якщо це типу Кіт,... ( подробнее )

На жаль, ваш старий чайник не збирається зробити вам щастя

Судно, назване Тигр Інь з-за свого тигра прикрас, була продана на аукціоні галереї Кентербері в Англії в середу, повідомляє Південно-китайському ранковий пост.

Заварювальний чайник, який, як повідомляється, належить до західної династії Чжоу, вважається одним з семи аналогічних судів, щоб навіть існувати. П'ять з них зберігаються в музеях.

Особистість... ( подробнее )

Интерстеллар відвідувач ховається на увазі орбіти Юпітера

У понеділок вчені повідомили, що в цьому міжзоряному резидент є обмін астероїдів, орбіти Юпітера, але кружляти в протилежному напрямку.

Астероїд, відомий як 2015 BZ509, була в цій своєрідній зворотного орбіті навколо Сонця з тих пір, як засмоктує в нашій Сонячній системі, кажуть дослідники. Близько 3 км в поперечнику, він приєднався до... ( подробнее )

Набі Тадзима: найстаріша жінка у світі був 117-річним

Набі Тадзима помер від старості у лікарні в суботу ввечері в місті Kikai в Південну Японію, місто офіційний Сусуму Есіюкі підтвердив. Вона була госпіталізована з січня.

Тадзима, народився серпня. 4, 1900, був останнім відомим людиною, народженою в 19 столітті. Вона виховала сімох синів і двох дочок і, за повідомленнями, понад 160 нащадки,... ( подробнее )

Християнські руїни, виявлені під колишнього ИГИЛ території

Вони були неосвічені в ворота вибігав на кілька футів в землю, до чого вони цілком могли б знищені, коли б вони знали: руїни древнього християнського притулку, або ранньої церкви, можливо, сходить до перших століть існування християнства, в часи Римської імперії.

“Я був так схвильований, я не можу описати це. Я тримав все в моїх руках,"... ( подробнее )

Вікторія підлітки порятунку кенгуру, застряглого в болоті

Нік Хіт і Джек Доннеллі, як 19, їхали на мотоциклах в кущах за межами Сіднея в неділю, коли вони натрапили на проблемних кенгуру застряг у багнюці.

Хлопчики були досить щасливі, щоб помітити голову тварини визирає з болота, в банках Агнес біля річки Непін на південно-заході Сіднея.

Звір був явно засмучений, але хлопчики не могли... ( подробнее )

'Чужих' Мумій, ймовірно, будуть спотворені, викрадені органи Наска

Він повинен екстраординарних доказів.

П'ять об'єктів, стверджував, що муміфіковані тіла з Перу були представлені в якості доказу візитів інопланетян.

Вони людиноподібні.

Деякі з них дуже людиноподібні.

Що знаменує dessicated тіла як 'інопланетяни' є очевидним, трипалі руки їм володіє. Витягнуті голови. І ноги... ( подробнее )

Небезпечну знахідку в поліцейський рейд

Офіцери з порт Стефенс/Хантер район зробили небезпечну знахідку близько 4.30 ранку в середу, коли вони провели обшук у Реймонд-терас будинку.

Поліція вилучила Python, поряд з готівкою, наркотики... ( подробнее )

Химерне пояснення кішки середня тривалість

Раніше на цьому тижні, королівське товариство захисту тварин Квінсленда попросив допомогти розшукати людину у відео, який був знятий кидаючи у чорну кішку через паркан, перш ніж він врізався в будинок сусіда.

Самуїл Конрой, 19, говорить, що він людина в вірусне відео, і сьогодні зв'язався сайт 9news, щоб вибачитися за свою поведінку.

"Я... ( подробнее )