Технологии

Органи страчених китайських ув'язнених, можливо, використовувалися в дослідженнях

Дослідники з Університету Маккуорі вивчені статті, опубліковані в рецензованих журналах в період з 2000 по 2017 рік, використовуючи дослідження з материкового Китаю про трансплантацію китайський орган.

Правозахисні організації висловили занепокоєння з системи донорства в Китаї органу, який, як повідомляється, покладається на органи, взяті... ( подробнее )

Сумна історія світу 'потворний' тигр

Кенні спотвореним обличчям, який багато люди стверджували, що було викликане синдромом Дауна, є результатом жорстокий інбридинг на гроші голодних тварин торговців, які могли б зробити стільки, скільки $53,000 за вихованця білого тигра, передає Сонця.

Сумна історія Кенні, яка почалася, коли він народився на фермі тигр в Бентонвиле, Арканзас... ( подробнее )

Неймовірно величезне чудовисько печери знайшли

Знайшли у віддаленій альпійської долини в Британській Колумбії Провінційний парк Уелс-Грей, команда, яка претендувала на її перші дослідники кажуть, що це 'національного значення.

Посилаючись на красивих знайти, Джон Поллак і годину Йонге писав печера "нові в Західній Канаді, і обіцяє нову главу в історії освоєння Канади печера".

Містер... ( подробнее )

Китай переглядає продукти під загрозою зникнення тварин бан

Державний Рада, кабінет Китаю, несподівано оголосив минулого місяця, що він хотів дозволити продаж носорога та тигра продукти під "особливими обставинами", рух екологів прирівняли до підписання смертного вироку для знаходяться під загрозою зникнення видів.

Дозволеного використання включає в себе наукову роботу, продаж культурних реліквій... ( подробнее )

Може в мережі відродити interrobang?

Ми можемо мати лицем до лиця чати з людьми зі всього світу безкоштовно, конденсуються наші виступи в швидкі скорочення і смайлики, і піддавати свої геніталії незнайомих людей не так багато, як ввічливе "привіт" першим.

Але навіть в епоху, коли ми використовуємо текст, щоб спілкуватися більше, ніж коли-небудь, є один знак, що не вдалося... ( подробнее )

Токсичний рай витік смертельних відходів у море

Але ці лагуни є насправді воронки від ядерних випробувань, і якщо ви дивитеся вниз в кінці пляжу, ви побачите бетонний купол приховує всі види радіоактивних відходів.

І тепер з підвищенням рівня моря, сховище — корпус токсичних матеріалів, таких як плутоній — протікаючи в Тихий океан, потенційно поширює своє смертоносне вміст вздовж і впоперек.

РЕЦЕПТ... ( подробнее )

Росії, щоб "перевірити" НАСА посадки на Місяць

Те, що його зауваження зробив підкреслюють зростаючий розрив у довірі між Сходом і Заходом, як пропаганда і інформаційна сплеск війни на новий рівень і в майже в кожній темі через соціальні медіа.

Дмитро Рогозін, керівник Роскосмоса, мова йде про теорії змови, яка відмовляється помирати: НАСА об'єднався з Голлівудом (деякі спеціально вказують... ( подробнее )

'Farout на об'єкт може привести до Планети X

Центр малих планет Міжнародного астрономічного союзу оголосили ніч відкриття.

"Farout на" близько 120 астрономічних одиниць — це 120 раз перевищує відстань між Землею і сонцем, або 11 мільярдів миль. Попередній рекордсмен був карликової планети Еріда на 96 астрономічних одиниць (АС).

Плутон, порівняно, 34 АУ подалі.

подробнее )

Стародавня плоть їдять рибу виявлено

А 150 мільйонів років піраньї-як риби було виявлено, що здатні рвати плоть з Кісток свою жертву, згідно з новим дослідженням.

Риба, Piranhamesodon pinnatomus, жив в пізньому юрському періоді, коли акули і черепахи бенкетували на тварюк в море з допомогою своїх зубів і динозаври бродили по землі. Однак риби, як думали, живляться тільки планктоном... ( подробнее )

Лоша вкрали знайшли мертвих господарів

Шести-тижневого лоша назвали Холлі виявила пропажу з стабільних в Каррум Даунс в понеділок.

Холлі була в загоні з виводком Маре та отримання ветеринарного лікування, яке потрібно їй, щоб носити тутора чоботи.

Слідчі знайшли тутора чоботи в загоні і вважаю лоша був проведений в автомобіль очікування.

Але в середу господарі... ( подробнее )