Технологии

Лікарі знайти таємничий 'повітряний кишеню в мозок

Невідомі Північної Ірландії людини, 84, був направлений до лікарні лікарем після того, як він переніс кілька невдалих падінь і відчувала легкість в ногах.

Він продовжував відчувати відчуття слабкості в лівій руці і нозі протягом трьох днів, коли шокував медиків на дамбі лікарні в Ірландії виявлений масований повітряний кишеню, де у нього... ( подробнее )

Дивна історія китайської космічної вченого

Експерт, який побажав залишитися неназваним, сказав Південно-китайському ранковий пост про те, що Китай не буде розгортати команда порятунку від сміття "Тяньгун-1", з управління космічної станції, який нещодавно згорів над центральною південній частині Тихого океану.

Він сказав, що вони будуть робити це тільки в особливих випадках, наприклад,... ( подробнее )

Пошуки зниклого в Антарктиді метеорити

Фахівці з Університету Манчестера планують сміливу місію пошуку космічні скелі на крижаному континенті. Метеорити, вони пояснюють, може пролити світло на формування Сонячної системи з залізних метеоритів, зокрема, надаючи цінну інформацію про формування планет.

Південний континент землі може виявитися надзвичайно плідним для дослідження... ( подробнее )

Aphantasia — коли ти сліпий у своєму розумі

Тепер уявіть свій робочий стіл на роботі. У парку біля твого будинку. Особи ваших батьків.

Для деяких з вас, зображень у вашому розумі буде кришталево чистою. Для інших, є лише слабке зображення, яке мерехтить У І з. Але всі ми можемо в принципі уявити, вірно?

Не всі з нас.

Для деяких людей, візуальний розум-це чисте... ( подробнее )

Кошмар бактерії захльостує нас, лікарі попереджають

Це більше, ніж вони очікували знайти, і справжнє число, ймовірно, вище, тому що зусилля, що витрачаються лише певні лабораторії в кожній країні, кажуть чиновники.

Проблема в основному вражає людей у лікарнях та будинках престарілих, які потребують ІТТ та інші труби, які можуть заразитися. У багатьох випадках, інші-у тісному контакті з цими... ( подробнее )

'Ніхто не бачив, як він крадькома, але він зустрівся в молочному відділі'

Пухнастий порушник заскочив Dernancourt Коулз просто за межами Аделаїди в цей ранок, і здивовані покупці перестали знімати. Персонал навіть прозвали несподіваний відвідувач, Карамелло.

Покупці вихопив... ( подробнее )

"Мамо, ти можеш просто дати мені померти?'

У великодню неділю, 14-річний підліток купався з подругою біля острова Goodwyn, з Дампір узбережжя Західної Австралії, коли вона вкусила одна з найбільш отруйних медуз.

Маленький, але смертельно... ( подробнее )

Велике питання, над вирощене в лабораторії м'ясо

На тлі повідомлень про те, що вирощені в лабораторії м'ясо можуть бути в продажі в цьому році, Пастухів американської Асоціації (USCA) минулого місяця подав прохання, щоб уряд США виступає за юридичне визначення "яловичини" і "м'ясо".

Вони хочуть, визначення, що виключає "рукотворний" або "штучно виробленої продукції". Щоб бути помічені... ( подробнее )

Біологи "переклад" на пам'ять від однієї до іншої равлики

Ідея була основою наукової фантастики протягом багатьох років, але вчені провели дослідження, які можуть забезпечити нові зачіпки в пошуках фізичної основи пам'яті.

У новому дослідженні, опублікованому в журналі eNeuro, вчені з Каліфорнійського університету Лос-Анджелеса стверджують, що вдалося взяти простій формі пам'ять від однієї равлики... ( подробнее )

Сім'я в шоці, щоб знайти величезного алігатора в басейн

Кадри шоу гігантських рептилій, плаваючих навколо воду, перш ніж поліції та тварин перетягнути його на свою шию, Сонця звіту.

Графство Сарасота шерифа виклав відео на своїй сторінці в YouTube з підписом: "просто немає".

Звір проломив огорожу для нічного запливу, за словами домовласника, Патрісія Карвер.

Отже, пам'ятайте,... ( подробнее )