Повинні некурців шість днів відпустки на рік?


Опубликованно 03.03.2018 04:20

Повинні некурців шість днів відпустки на рік?

Як з'ясувалося, курящі вважають, що вони повинні мати право на три-п'ять додаткових днів щорічної відпустки, щоб компенсувати весь час своїх співробітників курити, витрачати на сигарету перерв.

Це висновок нового дослідження, які знайшли 42 відсотки некурців учасників і 28 відсотків курців погодилися на ідею додаткову відпустку.

За словами Джо Меркурио, керівник проекту з дослідження, середньостатистичний курець витрачає приблизно шість днів в рік на перерви сигарети на роботі.

Незважаючи на цю статистику, тільки 14% некурців сказали, шести або більше днів була справедливою, в той час як 25 відсотків сказали, що одного-двох днів достатньо.

Хоча, більше 38 відсотків курців проти некурців, отримання додаткових днів відпустки.

Концепція вже на практиці для співробітників японської маркетингової компанії Піала, ініціативу, відому як "Sumokyu" — гра слів з "диму" і японське слово "перерва" — викотили на Токійській компанії у вересні минулого року.

Він був розроблений після того, як співробітник скаржився на втрачений час, тому що колеги пішли регулярні перерви на сигарети, що йде від 10 до 15 хвилин після того, як співробітник вийшов з 29-й поверх в зону для куріння в лобі і назад.

Компанія вважає, замість задоволення скарги, було б краще, щоб компенсувати некурців.

В несподіваний поворот, ця ініціатива призвела до чотирьох 42 курців — від сили 120 щоб кинути палити для того, щоб отримати додаткову відпустку.

Чотири курців кинути палити, так як компанія представила більш залишити в якості стимулу. Фото: AFP/невелика Філіп HUGUEN

Національний рівень куріння в Австралії на підйомі в останні роки, групи здоров'я шукають нові способи, щоб змусити людей кинути палити.

Дано один з восьми австралійців в даний час курять і дві третини помруть від хвороб, пов'язаних з курінням, федеральний уряд у минулому році підняли податок на сигарети — на цей раз на 13 відсотків.

У минулому році видобувний магнат Ендрю "Твіггі" Форрест також пропозиції державних і федеральних міністрів охорони здоров'я по підвищенню правової куріння віку до 21 — крок, який прийшов після того, як він відклав $75 млн. в рамках його Minderoo Фонду "виключити Рак ініціативи" за свою боротьбу проти великих тютюнових компаній.

“Ми повинні зупинити розпалюванні великий тютюновими наживатися на нашому вразливої молоді. Ми знаємо, що після того, як молоді люди потрапили 18, багато не прийняли рішення палити чи ні", містер Форрест заявив "Дейлі Телеграф".

електронні сигарети вже може допомагати близько 500 000 курців в рік кинути палити

Маловірогідним кандидатом, провідним заряд гігант тютюнової компанії "Філіп Морріс", який здійснив на "бездымную" Австралія в поштовху, щоб врешті-решт перестати виробляти сигарети до 2020 року.

Амбіцій Філіп Морріс полягає в тому, щоб допомогти курцям кинути палити традиційним методом копчення і якщо вони не можуть зовсім кинути палити, замінити сигарети більш здоровими альтернативами, такими як обігрів тютюнових виробів та електронних сигарет.

У лютому, звіт від експертів охорони здоров'я Великобританії, підтверджує переваги використання електронної сигарети і електронні сигарети натиснути на впертий заборона Уряду Тернбулл на електронні сигарети.

Провідний спеціаліст з лікування тютюнової і професор університету Новий Південний Уельс зв'язати Колін Мендельсон сказав, що е-сигарети вже може допомагати близько 500 000 курців в рік кинути палити.

"Австралія повинна скасувати заборону на містять нікотин електронні сигарети і пропагувати їх використання", - сказав він новини.ком.ау.

“ПХЕ закликає курців, які намагалися кинути спробуйте перейти на електронну сигарету

і отримати професійну допомогу. Звіт навіть рекомендує е-сигарети будуть зроблені

доступні для пацієнтів послуги і продається в магазинах лікарню.

“Якщо дві третини австралійських курців переключитися на вампинг протягом найближчих десяти років

передчасних смертей від 500 000 курців можна було б запобігти, на основі моделювання в населенні США".

Продовжувати розмову в коментарях нижче або з Метью Данн на Facebook і Twitter.



Категория: Технологии