Найстарішим з коли-небудь Землі матерія знайшли
Опубликованно 30.01.2020 03:30
Близько 40 крихітні часточки пилу мільярди років старше, ніж наша планета, і Сонце обертається містяться у фрагментах метеорита, який виголосив полум'яну посадку в місті Мерчісон, приблизно в 160 кілометрах на північ від Мельбурна, на 28 вересня 1969 року.
Місцеві жителі навіть назвали вулицю Мерчісон після інциденту.
Метеорит розпався на дрібні шматочки, як він мчав до землі, і біти, які були виявлені, склала понад 100 кілограмів.
Найбільша колекція цих фрагментів зараз належить музей Філда в Чикаго, і дослідники кажуть там пил, що містяться у фрагментах показують, як зірки могли утворитися.
Крупним планом в досолнечных зерен вивчені дослідниками.
Поле куратор музею і Чиказького університету професор Філіп Хек останнім часом вів авторські статті на метеорит Мерчісон в науковому журналі Праці Національної академії наук, яку він назвав "одним з найбільш цікавих досліджень (він) працював на".
"Це найдавніші твердих матеріалів не знайшли, і вони говорять нам про те, як формувалися зірки в нашій галактиці," д-р Хек сказав. "Вони тверді зразки зірок, справжня зоряний пил".
У дослідженні взяли участь дроблення частин метеорита в порошок, потім формуючи, що в пасту, яка співавтор дослідження і аспірант в музеї та Університеті Чикаго Jennnika Грір описати як пахне "тухлими арахісове масло".
У 2000 ціни Мерчісон фермер Брюс Брісбен з шматком метеориту, який впав на його фермі поряд з тим, що зараз називається метеорит вул.
Гнилі паста потім розчиняються кислотою, залишивши тільки "досолнечных зерен", ті, які старше нашої Сонячної системи.
Дослідники потім можна приступити до визначення того, який тип зірки зерна взялися і скільки їм років з допомогою "впливу інформаційна епоха".
"Експозиція вікові дані, в основному, заходи впливу на них космічних променів, які високоенергетичних частинок, що летять через нашу галактику і проникати крізь тверді матерії," д-р Хек пояснив. “Деякі з цих космічних променів взаємодіють з матерією і сформувати нові елементи. І чим довше вони піддаються, тим більше цих елементів форми".
Чіп Мерчісон метеорит провів у Мельбурні музею в 2000 році.
Грунтуючись на кількості космічних променів поглинається частками пилу, дослідники визначили, більшість з них були між 4.6 і 4.9 мільярда років, хоча деякі з них були старші 5,5 мільярдів.
Наша Земля і Сонце знаходяться в 4,5 і 4,6 млрд. років відповідно.
Вік досолнечных зерен, які утворюються після Зірка витратила всю свою енергію і вмирає, також запропонували дослідники щось про те, як зірки утворюють.
По темі: біля зірки незабаром може вибухнути
У той час як наука досі не вирішено, чи є зірки постійно формуючи в розміреному темпі, або були періоди підйому і спаду, д-р Хек сказав, що вивчення досолнечных зерен запропонував останньому.
"Наша гіпотеза полягає в тому, що більшість з цих зерен утворюються в епізод посиленого зореутворення", - сказав він.
"Був час, до початку Сонячної системи, коли утворюється більше зірок, ніж зазвичай".
Він сказав, що це один із ключових висновків дослідження".
Фрагмент метеорита Мерчісон з ізольованим окремих частинок в пробірці.
"Деякі люди думають, що швидкість зореутворення в галактиці є постійною, але завдяки цих зерен, у нас тепер є прямі докази на період посиленого утворення зірок в нашій галактиці сім мільярдів років тому із зразками метеоритів."
Дослідники також виявили досолнечных зерен, як фрагменти метеорита могли зібратися разом, як вони пливли крізь простір.
Незважаючи на кілька великих знахідок з його останніх досліджень, д-р Хек сказав, що є ще так багато нам ще належить дізнатися про ранній Сонячній системі.
"Я хочу, щоб у нас було більше людей, які працюють на неї, щоб дізнатися про нашу рідну галактики", - сказав він.
У той час як старі речовини на Землі з коли-небудь виявлених впав у Вікторії, найстаріший питання-якій формі на нашу планету прийшла з іншої частини Австралії.
Циркони, вважається близько 4,4 млрд років, починаючи з раннього Гадейское ЕОН були знайдені в Джек-Хіллс в Західній Австралії в 2014 році.тенденції в технології966
Категория: Технологии